Boya Badana

Yeni bir ev almış olabilir, yeni bir ev kiralamış olabilirsiniz. Yada bir dükkan da ticaret hayatınıza başlayacaksınız. Bunun için gerekli tek şey güzel bir dekoratif dokunuştur. Evlerinizin, ofislerinizin, iş yerlerinizin iç cephe duvar, ahşap kapı ve pencerelerini, mutfak dolaplarınızın kapaklarını usta eliyle yeniden hayat bulmasını sağlıyoruz.

Dış Cephe

Dış cephe binalar için çok önemlidir. Dış cephesi sağlam olan binaların ömrü de uzun olur içinde yaşayanlarda bir o kadar sağlıklı olur. Çünkü kış aylarında izoasyonu ve dış cephe yüzeyi iyi olmayan bina içeri soğuk alacak, sizin veya ailenizdeki kişilerin hasta olmasına neden olabilmektedir.

Yine soğuğun haricinde sıvı ve rutubet alan binanız evinizde kullanılmış olduğunuz eşya ve mobilyaların ömürlerinin yitirmesine ve yıpranmasına sebep olacaktır. Bu yüzden evlerin dış cephe yüzeyleri ihmale gelmez dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Kartonpiyer

Kartonpiyer; tavan ile duvarların birleştiği kısmı kapatarak evinizin iç görüntüsünü mükemmel derecede güzelleştiren alçı bloklardır. İçerisinde spot ışıklar bulunan, hatta hoparlör bile yerleştirilebilen kartonpiyerler sayesinde hem konforu hemde güzelliği yakalamış olacaksınız.

Usta kişilerin yapmış olduğu kartonpiyer ile uzun yıllar rengi solmadan, alçı blokları düşmediği bir kartonpiyere sahip olacaksınız. Farklı desen ve modelleri ile her eve ve her zevke uygun kartonpiyerler ile evinizin sizin istediğiniz biçimde dekore edebiliriz.

Alçıpan

Alçıpan içinde bulunduğumuz ortamların, özellikle de evlerin bazı bölümlerini bölmek, gizlemek, olduğundan daha da güzel hale getirmek için kullanılan alçı plakalardır. kalitesiz yapılan alçıpan işçiliği ile zaman içerisinde alçıpan yapıştırmalarında patlamalar çatlamalar olabilmekte, kullanılan malzemenin basitliğine bağlı olarak renginde solmalar ve dökülmeler yapılabilmektedir.